Golf VI 2.0 TDI

Cmimi: €8,000

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale
 • Pasqyra Elektrike
 • Pasqyra me Palosje
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedijle me Ngrohje
 • Sedilje Cope
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama Elektrik

  Shitet VW Golf VI. Makina ka bere 153.000 km. Motorri 2.0 TDI, konsumi mesatar real 7.5 l/100 km ne qytet, dhe 5.7 l/100 km jashte qytetit. Me te gjitha dokumentat e rregullta deri ne qeshor 2018. Cmimi 8000 Euro i Diskutueshem

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz ML-320 CDI 2006 | 190,000 Kilometra
  €12,000

 • Volkswagen Passat 2006 | 185,600 Kilometra
  €6,800

 • VW Golf V 2005 | 250,000
  €5,300

 • Mercedes E-220 CDI 2000 | 400,000 Kilometra
  €3,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM