Golf VI 2.0 TDI

Cmimi: €8,000

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale
 • Pasqyra Elektrike
 • Pasqyra me Palosje
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedijle me Ngrohje
 • Sedilje Cope
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama Elektrik

  Shitet VW Golf VI. Makina ka bere 153.000 km. Motorri 2.0 TDI, konsumi mesatar real 7.5 l/100 km ne qytet, dhe 5.7 l/100 km jashte qytetit. Me te gjitha dokumentat e rregullta deri ne qeshor 2018. Cmimi 8000 Euro i Diskutueshem

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C220 Diesel 1997 |
  €2,500

 • VW Touran 2.0 TDI DSG 2004 | 175,000 Kilometra
  €5,499

 • Citroën C3 2005 | 163,200 Kilometra
  €2,600

 • Peugeot 206 2001 | 160,000 Kilometra
  €2,300

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM