Hummer H3

Cmimi: €18,000

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Auto-Pilot
 • Automatike
 • Disqe Alumini
 • Fenere Mjegulle
 • Kondicioner
 • Xhama Elektrik

  Hummer H3 viti 2006 kambio automatik
  motori 350 benzin me impjant gazi te 2013.
  kilometra 87.000 origjinale mund te kontrollohen
  Ne gjendje perfekte 4 goma te reja
  Dogan letra dhe targa te gjitha te paguara deri me korrik 2015
  Cmimi i diskutueshem

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C-200 2005 | 180,000 Kilometra
  €6,500

 • Mercedes Sprinter 2005 | 180,000 Kilometra
  €8,000

 • BMW Seria 1 2005 | 170000
  €5,800

 • Audi A4 Sportback 2009 | 134,247 Kilometra
  €11,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM