Mercedes Benz C-180

Cmimi: €5,500

Opsionet Detajet
 • 6 Marrshe
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Komanda ne Timon
 • Kondicioner
 • Pasqyra Elektrike
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedilje Cope
 • Sensor Drite
 • Sensor Parkimi
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama Elektrik

  Shitet c-lass 180 kompresor, benzin gaz, viti 2005, manual me 6 marshe, sensor parkimi para dhe mbrapa, sensor shiu, sensor dritash, sendile elektrike, Euro4 ,me letra te bera per nje vit, e sapo ardhur nga gjermania... Shum ekonomike.

Makina te Ngjashme

 • Golf VI Style Look 2011 | 100,000 Kilometra
  €11,400

 • Mercedes-Benz B-200 2005 | 191,008 Kilometra
  €6,300

 • Mercedes A-180 2012 | 100,000 Kilometra
  €20,000

 • Opel Corsa Sport 2012 | 79,000 Kilometra
  €7,500

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM