Mercedes Benz C220 Diesel

Cmimi: €2,500

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Auto-Pilot
 • Automatike
 • Kondicioner
 • MP3
 • Sedilje Cope
 • Xhama Elektrik

  Shitet Mercedes Benz C220 Diesel, viti 1997, kambio automatike, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike. Makina është përdorur vetëm nga një dorë në Shqipëri. Kontakt: 0682260081

Makina te Ngjashme

 • VW Touran 2.0 TDI DSG 2004 | 175,000 Kilometra
  €5,499

 • Citroën C3 2005 | 163,200 Kilometra
  €2,600

 • Peugeot 206 2001 | 160,000 Kilometra
  €2,300

 • Mercedes Benz A-170 CDI 2003 | 217,000 Kilometra
  €3,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM