Mercedes Benz C220 Diesel

Cmimi: €2,500

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Auto-Pilot
 • Automatike
 • Kondicioner
 • MP3
 • Sedilje Cope
 • Xhama Elektrik

  Shitet Mercedes Benz C220 Diesel, viti 1997, kambio automatike, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike. Makina është përdorur vetëm nga një dorë në Shqipëri. Kontakt: 0682260081

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz ML-320 CDI 2006 | 190,000 Kilometra
  €12,000

 • Volkswagen Passat 2006 | 185,600 Kilometra
  €6,800

 • VW Golf V 2005 | 250,000
  €5,300

 • Mercedes E-220 CDI 2000 | 400,000 Kilometra
  €3,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM