Toyota Yaris

Cmimi: €2,900

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Fenere Mjegulle
 • Kondicioner
 • Sedilje Cope
 • Timon Teleskopik
 • Xhama Elektrik

  Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar...

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C-200 2005 | 180,000 Kilometra
  €6,500

 • Mercedes Sprinter 2005 | 180,000 Kilometra
  €8,000

 • BMW Seria 1 2005 | 170000
  €5,800

 • Audi A4 Sportback 2009 | 134,247 Kilometra
  €11,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM