Volkswagen Golf 4 1.4 16V

Cmimi: €2,600

Opsionet Detajet
 • AirBag
 • Baxha
 • Disqe Alumini
 • Kondicioner
 • Sedilje Cope
 • sensor parkimi..
 • SRS
 • Timon te Rregullueshem

  Shitet Volkswagen Golf 4 1.4 16V, viti 1999, 161790 KM. Motorri eshte Golf 5 i vitit 2005 me 120200 KM. Perpara 5000 KM i eshte nderruar rripi i fazes, pompa e ujit dhe ruli. Bateri, Vaj, Filtra, Goma te reja 100% sapo jane nderruar. Taksat te paguara deri ne Shkurt 2017. Makina eshte mbajtur me teper ne garazh dhe shume pak kilometra ka bere ne Shqiperi. Shitet ose nderrohet me makine te vogel automatike. Cmimi €2600 i diskutueshem. Nr telefoni 0694050001.

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C-200 2005 | 180,000 Kilometra
  €6,500

 • Mercedes Sprinter 2005 | 180,000 Kilometra
  €8,000

 • BMW Seria 1 2005 | 170000
  €5,800

 • Audi A4 Sportback 2009 | 134,247 Kilometra
  €11,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM