VW Golf V

Cmimi: €4,500

Opsionet Detajet
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale 4-Zona
 • MP3
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedilje Cope
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama Elektrik

  Shitet Golf 5 viti i 2007, ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. Makina eshte me 138000 km. Cmimi 4500 euro i diskutueshem, per me shum kontaktoni Nr. 0692020007

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C220 Diesel 1997 |
  €2,500

 • VW Touran 2.0 TDI DSG 2004 | 175,000 Kilometra
  €5,499

 • Citroën C3 2005 | 163,200 Kilometra
  €2,600

 • Peugeot 206 2001 | 160,000 Kilometra
  €2,300

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM