Audi A5 2.0 TFSI

Cmimi: €15,500

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Automatike
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale 4-Zona
 • Komanda ne Timon
 • MP3
 • Pasqyra Antiverbuese
 • Pasqyra Elektrike
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedijle me Ngrohje
 • Sedilje Lekure
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama te Erret
 • Xhama-Elektrik

  Audi A5 2.0 TFSI Benzine 132 KW versioni ekonomik i A5

  Viti Prodhimit 11.11.2009 me 89000 km

  Kambio automatike-Tronik me 9 nivele shpejtesie ,sallon lekure e zeze me komanda dhe fryrje teper i paster, mbyllje qendrore disqe alumini S-line 19 inch gomat te reja ,feneret dynamic eyes me lupa xenon-bixenon kthehen sipas terrenit,komanda ne timon,sistemi muzikes shume i fuqishem ,aux,memory card,sensor dritash sensor shiu, xhami i zi mbrapa origjinal, klima tronik, xhama pasqyra elektrike . Vaji filtra motori dhe kambio ferota dhe tambura para te reja. Full option.

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C-200 2005 | 180,000 Kilometra
  €6,500

 • Mercedes Sprinter 2005 | 180,000 Kilometra
  €8,000

 • BMW Seria 1 2005 | 170000
  €5,800

 • Audi A4 Sportback 2009 | 134,247 Kilometra
  €11,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM