BMW 530

Cmimi: €9,000

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Automatike
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale
 • Komanda ne Timon
 • MP3
 • Pasqyra Antiverbuese
 • Pasqyra Elektrike
 • Sedijle me Ngrohje
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama-Elektrik

  Bmw 530, Motorr 2997, nuk e kap taksa luksit. Nafte. Automatike. 268.000 km te kaluara orgjinale. 250 kuaj fuqi. Konsumi 8-9l/100km ne zona urbane, 6l/100km autostrad.

  Disqe 17 origjinale me goma 80% te reja + $ goma bashke me disqe. Dritat LED. Tapiceria shum e paster. Sediljet me ngrohje dhe ftohje, dhe te levizshme me butona dhe me memorie.

  Baxho siper. Kondicioner. Kompjuter bordi, me CD dhe DVD. Limitator shpejtesie. Esht full option individuale(blere ne Germany) me liber sherbimesh. Te gjitha sherbimet e bera si ndrrim vaji dhe filtra motorri, nafte, kondicioneri. Makina ne gjendje perfekte mekanike dhe xhenerike.Shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutueshem

Makina te Ngjashme

 • Ford Focus Tdci 1.6 2011 | 72,000 Kilometra
  €8,500

 • Skoda Fabia Monte Carlo 1.2 TSI 2013 | 30,000 Kilometra
  €9,000

 • Toyota RAV 4 2006 | 181,200 Kilometra
  €5,700

 • Mercedes Benz C220 CDI 1998 | 251,000 Kilometra
  €2,950

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM