Golf VI GTI

Cmimi: €10,500

Opsionet Detajet
 • 6 Marrshe
 • ABS
 • Audio-Cd
 • Aux
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Fenere Mjegulle
 • Klima Dixhitale 4-Zona
 • Komanda ne Timon
 • MP3
 • Navigator
 • Pasqyra Antiverbuese
 • Pasqyra Elektrike
 • Pasqyra me Sinjale
 • Sedijle me Ngrohje
 • Sedilje Elektrike
 • sensor parkimi..
 • Sensor Shiu
 • SRS
 • Timon Teleskopik
 • Xhama te Erret
 • Xhama-Elektrik

  Golf 6 1.4 benzine LOOK GTI
  -motorr TSI 1.4 (i fuqishem dhe harxhon pak )
  -170 kuaj fuqi ,shume e shpejte
  -193.000 km origjinale
  -kamio manuale
  -gomat Michelin cilesore te reja
  -sedilje me ngrohje
  -Navi te madh me prekje
  -usb . aux . karte memorie
  -sensor para dhe prapa
  -sensor shiu
  -tapiceri e zeze alcantara
  -klima me dy zona
  - Xhamat e pasem jan te erret origjinal .

  makina eshte ne SUPER GJENDJE e mbajtur per merak dhe me te gjitha sherbimet e kryera .

  CMIMI I DISKUTUESHEM !!!

Makina te Ngjashme

 • Mercedes-Benz B-200 2005 | 191,008 Kilometra
  €6,300

 • Mercedes A-180 2012 | 100,000 Kilometra
  €20,000

 • Opel Corsa Sport 2012 | 79,000 Kilometra
  €7,500

 • Mercedes Benz C-180 2005 | 112,000 Kilometra
  €5,500

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM