Mercedes Benz E-350 CDI

Cmimi: €21,000

Opsionet Detajet
 • ABS
 • Auto-Pilot
 • CD player
 • Central locking
 • Daytime running lights
 • Disqe Alumini
 • Electric heated seats
 • Electric seat adjustment
 • Electric side mirror
 • Electric windows
 • ESP
 • Fog lamp
 • KeylessGo
 • leather seats
 • MP3 interface
 • Multifunction steering wheel
 • Navigation system
 • Non-smoker vehicle
 • On-board computer
 • Xenon headlights

  Mercedes-Benz E350 Coupe CDI KeylessGo

  - Sherbimet e sapo bera
  - Letrat e paguara deri ne fund Qershori 2018
  - Goma Michelin Super Sport 2 (1200€)
  - Kamera Parkimi, Sensor Para-Mbrapa
  - KeylessGo (Hapje dhe Mbyllje me gisht, ndezje me buton)
  - 2,987 ccm (232PS) Nuk e kap taksa lluksit
  - Pasqyra me palosje
  - Sedilje me fryrje, ngrohje-ftohje dhe memory
  - Harxhimi
  ≈ 6.8 l/100km (combined)
  ≈ 8.9 l/100km (urban)
  ≈ 5.6 l/100km (extra-urban)

  Kontakt: 0693235035

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz ML-320 CDI 2006 | 190,000 Kilometra
  €12,000

 • Volkswagen Passat 2006 | 185,600 Kilometra
  €6,800

 • VW Golf V 2005 | 250,000
  €5,300

 • Mercedes E-220 CDI 2000 | 400,000 Kilometra
  €3,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM