Peugeot 206

Cmimi: €2,300

Opsionet Detajet
 • ABS
 • AirBag
 • Audio-Cd
 • Disqe Alumini
 • ESP
 • Kondicioner
 • MP3
 • Sedilje Cope
 • Timon te Rregullueshem
 • Xhama Elektrik

  Peugeot 206 viti 2001 motor 1.6 benzin 16v, manual, sport nga fabrika, makina eshte teper ekonomike dhe ne forme te shkelqyer 4.3L / 100 km. Shum e paster si makine, e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 2300 euro I diskutueshem.

Makina te Ngjashme

 • Mercedes Benz C220 Diesel 1997 |
  €2,500

 • VW Touran 2.0 TDI DSG 2004 | 175,000 Kilometra
  €5,499

 • Citroën C3 2005 | 163,200 Kilometra
  €2,600

 • Mercedes Benz A-170 CDI 2003 | 217,000 Kilometra
  €3,000

AUTO.AL nga SHQIPERIACOM